Корзина
236 отзывов
Семена Огурец (Бригадный, Водограй,Голубчик, Дальневосточный, Джерело)

Семена Огурец (Бригадный, Водограй,Голубчик, Дальневосточный, Джерело)

  Семена Огурец (Бригадный, Водограй,Голубчик, Дальневосточный, Джерело), фото 1
В наличии

от 2,40 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Огурец Бригадный

Середньоранній гібрид. Вегетаційний період від сходів до плодоношення 45-55 днів. Зеленець овально-циліндричної форми, крупнобугорчатий, вирівняний, довжиною 9-14см, масою 90-120г, відмінного смаку. Плоди гарно зберігаються при транспортуванні. Використовується для засолу, консервації та споживання у свіжому вигляді.

Огурец Водограй

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 42-50 днів. Плоди великобугорчасті, зеленого кольору, довжиною 9-11см, діаметром 4-5см, масою 90-120г, вирівняні по формі, відмінних смакових та товарних якостей. Гібрид ціниться за високу врожайність та одночасне достигання плодів. Використовують для споживання у свіжому вигляді консервації та засолу.

Огурец Голубчик

Ранньостиглий, бджолозапильний гібрид. Рослина довгоплетиста, переважно жіночого типу цвітіння. Зеленець хрусткий, без гіркоти, еліпсоїдної форми, з розмитими смугами, поверхня крупнобугорчата, довжиною 9-11 см, масою 80-110г. Гібрид відносно стійкий до борошнистої роси. Період плодоношення 40-50днів. Універсального призначення.

Огурец Дальневосточный

Середньопізній сорт. Бджолозапильний. Від сходів до першого збору плодів 48-53 днів. Плоди темно-зелені, завдовжки 11-15 см, видовжено-циліндричної форми. Має високі смакові якості. Використовується в свіжому вигляді і для переробки. Стійкий до хвороб.

Огурец Джерело

Ранньостиглий сорт. Період плодоношення триває 38 – 40 днів. Висока врожайність забезпечується наявністю великої кількості квіток жіночого типу. Рослина середньоплетиста. Плоди – 11 – 12 см, масою 70 – 80 г, великогорбкуваті, яскраво-зелені з чіткими смугами. Поперечний розріз округло-тригранний. Мають гарний смак у свіжому вигляді, ароматні і без гіркоти. Відрізняються дуже добрими якостями при засолюванні.

 

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Огурец
Тип продукции Посевной (семена)
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 2,40 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!