Корзина
258 отзывов
Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция)
Контакты
Квитка-Трейд
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067650-21-70Артём
Артём
УкраинаДнепропетровская областьДнепрсмт. Самаровка; Производственная 3
Карта

Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция)

Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция), фото 1
Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция), фото 2Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция), фото 3Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция), фото 4Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция), фото 5
  • В наличии

от 2,50 грн.

Семена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция)
от 2,50 грн.
В наличииСемена Морковь (Лосиноостровская, Московская зимняя, Нантская, Парижский рынок, Перфекция)
Купить
+38067650-21-70
Артём
Купить
+38067650-21-70
Артём
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Морковь Лосиноостровская

Середньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 90-110 днів. Коренеплід циліндричний, з тупим кінчиком, довжиною 15-18см, масою 100-170г. М’якуш червоно-оранжевого кольору, соковитий, солодкий, з великим вмістом вітамінів та каротину. Висівають весною та під зиму. Сорт ціниться за гарні смакові якості свіжої продукції та відмінне зберігання в зимово-весняний період.

Морковь Московская зимняя

Високоврожайний, середньопізній сорт. Один з найкращих для зимового зберігання. Коренеплоди  гладенькі, видовжено-конічні, довжиною 15 - 18 см, масою 130 - 150 г з тупим кінцем, оранжево-червоним кінцем, практично без серцевини. Для отримання ранньої продукції насіння висівають у відкритий грунт ранньою весною у квітні. Для отримання коренеплодів, призначених для зберігання, насіння висівають у кінці травня - червні. Можна також висівати під зиму, у листопаді грудні, по мерзлій землі, сухим насінням.

Морковь Нантская

Середньоранній сорт, придатний для весняного та осіннього посіву. Вегетаційний період від сходів 80-100 днів. Коренеплоди циліндричної форми, з тупим кінчиком, з гладенькою поверхнею, довжиною 12-16см, вагою 90-160г. М’якуш оранжево-червоний, ароматний та соковитий. Рекомендується для споживання у свіжому вигляді, переробки та зимового зберігання.

Морковь Парижский рынок

Швидкостиглий сорт.Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 80-90 днів.Коренеплід округлий,гладкий,оранжево-червоного забарвлення,довжиною 3-6 см.,масою 40-60 г.М'якуш  смачний та соковитий темно-оранжевого кольору.Рекомендується вирощувати для отримання ранньої пучкової продукції.Використовують для споживання у свіжому вигляді.

Морковь Перфекция

Пізньостиглий сорт. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 130-150 днів. Коренеплід конусоподібної форми з тупим кінчиком, інтенсивно-оранжевого кольору, довжиною 16-19см, масою 120-200г, гарних смакових якостей. Серцевина яскраво-оранжевого кольору. Сорт цінується за високу врожайність та гарне зберігання. Використовується для споживання у свіжому вигляді, переробки та тривалого зимового зберігання.

 

facebook twitter
Характеристики
Основные атрибуты
КультураМорковь
Тип продукцииПосевной (семена)
ГМОНет
Дополнительные характеристики
Упаковка10 пакетиков
Информация для заказа
  • Цена: от 2,50 грн.
Отзывы о товаре