Корзина
236 отзывов
Семена Дыня (Алушта, Ананас, Амал F1, Берегиня, Золотиста)

Семена Дыня (Алушта, Ананас, Амал F1, Берегиня, Золотиста)

  Семена Дыня (Алушта, Ананас, Амал F1, Берегиня, Золотиста), фото 1
В наличии

от 2,40 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Дыня АЛУШТА

Ранньостиглий,стійкий до повітряної та грунтової засухи,транспортабельний сорт. Плоди достигають через 77 днів, після появи сходів. Плоди овальні, слабозморшкуваті, масою 1,8-2кг. Забарвлення стиглих плодів з червоно-оранжевими плямами. М'якуш білий, товстий, солодкий, соковитий з динним ароматом.Використовується у свіжому вигляді.Теплолюбива культура,тому насіння висівається в грунт при наявності температури +18-20 С.Норма висіву 2 насінини на 1 пог.м.,глибина заробки 3-4 см,ширина міжрядь 70-90см.

Дыня Амал F1 10 сем.

Популярний серед виробників готової продукції ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період від сходів до технічної стиглості 70-80 днів. Плоди овальні, масою 2-3кг (іноді до 4кг), з великою яскраво вираженою сіткою на шкірці. М’якуш білого кольору, солодкий, соковитий та дуже ароматний. Плоди чудово транспортуються на далекі відстані. У північних районах рекомендується вирощувати через розсаду.

Семена Дыня Ананас 2 гр

Стиглість настає через 80-100 днів після появи сходів.Плоди овальної форми,вагою 2-2,5 кг.Шкірка не товста,оранжевого кольору з тоненькою сіткою.М'якоть біла,ароматна,в'язкувата.Сорт призначений для літнього використання,транспортабельність добра.

Теплолюбива культура,тому насіння висівається в грунт при наявності температури 18-20 С.Норма висіву 2 насінини на 1 пог.м,глибина заробки насіння 3-4см,ширина міжрядь 70-90см.

Семена Дыня Берегиня 2 гр

Ранньостиглий, високопродуктивний сорт. Вегетаційний період від сходів до збору урожаю складає 74-92 дні. Плоди  кулевидні, жовто-помаранчевого кольору, вагою 2,5-3 кг, окремі до 5 кг Шкірка сітчаста, жовтого кольору, м'якоть соковита, солодка і дуже ароматна. Призначений для вжитку в свіжому вигляді і для переробки.

Семена Дыня Золотиста

Середньостиглий сорт.Плоди достигають через 73-90 днів після появи сходів.Урожайність - до 180ц з гектара.Плоди кулясті,без візерунка.Забарвлення стиглих плодів - жовто-оранжеве із зеленуватим відтінком.М'якуш білий,щільний,слабо хрумкий,в'язкуватий з слабким ароматом.Ціниться за вміст цукру від 11% до 12% і приємний смак.Використовується у свіжому вигляді.

 

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Дыня
Тип продукции Посевной (семена)
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
ГМО Нет
Информация для заказа
 • Цена: от 2,40 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!