Корзина
236 отзывов
Семена Кабачок (Зебра, Золотинка, Итальянский длинный, Итальянский полосатый, Акробат)

Семена Кабачок (Зебра, Золотинка, Итальянский длинный, Итальянский полосатый, Акробат)

  Семена Кабачок (Зебра, Золотинка, Итальянский длинный, Итальянский полосатый, Акробат), фото 1
 Семена Кабачок (Зебра, Золотинка, Итальянский длинный, Итальянский полосатый, Акробат), фото 2  Семена Кабачок (Зебра, Золотинка, Итальянский длинный, Итальянский полосатый, Акробат), фото 3
В наличии

от 3,25 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Кабачок Зебра 3 гр

Ранньостиглий невибагливий врожайний сорт.Рослина кущова.Плід довгий з гладенькою шкіркою,зеленого кольору з смугами.Плоди збирають надозрілими,довжиною 12-20см. ,для широкого використання в консервній промисловості і домашній кулінарії.Ціниться,як дієтичний продукт.Тепло- і світлолюбива культура.Оптимальна для росту температура 18-23 С.Висівають при прогріванні 10см шару грунту до 6-8 С.Норма посіву - 2-3 насінини на 1 пог.м з шириною міжрядь 70-90см.Глибина загортання до 5 см.Для одержання ранньої продукції висаджують 20-40-денною розсадою,яку вирощують в горщечках.

Кабачок Золотинка 3 гр

Середньостиглий. Від сходів до перших плодів – 48 - 55 днів. Рослина кущова, компактна, висока насиченість жіночими квітками. Плоди яскраво-жовтого кольору з золотистим відтінком, добрих смакових якостей. При зберіганні протягом 1 - 2 місяців не втрачають кулінарних властивостей.

Кабачок кустовой Акробат 3 гр

Сорт ранньостиглий,придатний для використання в консервації і куліранії.Вегетаційний період до настання технічної зрілості 38-42 дні.Рослини сорту середньої міцності з компактним кущем.Стебло має жорстке,з гострим шипами опушування.Насиченість жіночим цвітінням висока.Плід циліндричної форми з незначною ребристістю біля плодоніжки,блідо-зеленого кольору,в біологічній зрілості - жовтого.Середня маса плоду 350гр.

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Кабачок
Тип продукции Посевной (семена)
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 3,25 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!