Корзина
236 отзывов
Семена Кабачок (Гайдамака, Колдун, Малыш, Светозар, Скворушка Цуккини)

Семена Кабачок (Гайдамака, Колдун, Малыш, Светозар, Скворушка Цуккини)

  Семена Кабачок (Гайдамака, Колдун, Малыш, Светозар, Скворушка Цуккини), фото 1
В наличии

от 3 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Кабачок Гайдамака

Ранньостиглий кущовий сорт для відкритого та закритого ґрунту. Період від сходів до технічної стиглості 38-42 дні. Рослини кущового типу, бокові пагони короткі. Плоди видовжено-циліндричної форми, біля основи ребристі, середньою масою 300-500г. Забарвлення молодих плодів зеленувато-біле, смакові якості відмінні. Сорт відносно стійкий до борошнистої роси. Рекомендується для використання в домашній кулінарії та консервації.

Кабачок кустовой Колдун

Середньоранній, надзвичайно продуктивний сорт. Рослина компактна, кущового типу. Плоди циліндричні, довжиною 18 - 20 см, шкіра світло-зелена, м’якуш білий. Плодоносить до перших заморозків. Рекомендований для вирощування у відкритому грунті, у тому числі з використанням тимчасових накриттів для отримання надранньої продукції. Врожайна, хворобостійка культура.

Кабачок Малыш

Скоростиглий, високоврожайний сорт, вступає у плодоношення на 45-47 день. Рослина кущова. Плід циліндричний, довжиною до 20 см, гладкий, білий. М'якоть світла, щільна, ніжна, з підвищеним вмістом вітамінів. Володіє прекрасними кулінарними якостями, рекомендується для приготування дієтичного харчування.

 Для кабачка найбільш придатні легкі, родючі  грунти, він не переносить кислих грунтів. Кращі попередники - ранні овочі, цибуля, коренеплоди, томати, картопля. Ділянку перед посадкою перекопують і удобрюють органічними та мінеральними добривами, а також золою, при необхідності вапнують. Посів насіння проводиться в кінці травня - початку червня після того, як минуть весняні заморозки. Насіння висівають у лунки по 2-3 шт. Відстань між лунками не менше 60 см. Після появи сходів слабкі рослини обережно видаляють. Кабачки можна вирощувати через розсаду. На розсаду висівають на початку травня, у відкритий грунт розсаду висаджують на початку червня у фазі 2-4 листків. Збирання плодів проводиться  регулярно з інтервалом 2-3 дні, не допускаючи їх перезрівання. 

Кабачок кустовой Светозар

Ранньостиглий урожайний сорт. Рослина кущова, компактна, с високою насиченістю жіночими квітками. Технічна стиглість настає через 40-45 днів після появи сходів. Плід циліндричної форми, золотисто-жовтого забарвлення, довжиною 25-28см, масою 500-800г. Шкірка тонка, м’якуш жовтого кольору, соковитий, з ніжним, приємним смаком. Сорт відносно стійкий до хвороб. Рекомендується для консервного та столового використання.

Кабачок Скворушка цуккини

Ранньостиглий консервний кущовий з інтенсивним ростом плодів, дружною віддачею врожаю сорт. Від сходів до технічної зрілості – 35 - 47 днів. Кущ компактної форми, переважають жіночі квітки. Плід зелений, укорочено-циліндричний, довжиною до 23 см, діаметром 10 - 11 см, масою 300 - 500 г. Шкіра тонка, зелена. М’якуш соковитий, салатового кольору. Відносно стійкий до хвороб.

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Кабачок
Тип продукции Посевной (семена)
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 3 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!