Корзина
236 отзывов
Семена Капуста б/г (Амагер, Белоснежка, Дитмарская, До весны, Зимовка)

Семена Капуста б/г (Амагер, Белоснежка, Дитмарская, До весны, Зимовка)

  Семена Капуста б/г (Амагер, Белоснежка, Дитмарская, До весны, Зимовка), фото 1
В наличии

от 2 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Капуста Амагер

Сорт пізньостиглий 150 – 175 днів. За морозостійкістю переважає інші сорти. Середня вага головки до 3 кг, у деякі роки – 3 - 4 кг. Головки щільні, округлі або округло-плескаті з доброю стійкістю до розтріскування, забарвлення перерізу біле. Позитивні якості сорту – висока лежкість, добра транспортабельність. Призначений для використання в зимовий і весняний період у свіжому і квашеному вигляді.

Капуста Белоснежка

Сорт пізньостиглий, 145 - 160 днів. Високоврожайний. Головки округлі і округло-плескаті вагою 2,5 - 3,9 кг, щільні, соковиті, з добрими смаковими якостями, забарвлення перерізу біле. Призначається для зберігання і переробки. Якість квашеної продукції добра. Лежкість головок при зимовому зберіганні висока. Транспортабельність добра.

Капуста Дитмарская

Скоростиглий сорт, 50 - 55 днів після висадки розсади в грунт. Стійкий  проти розтріскування. Рослина компактна, колір світло-зелений. Головка округла, в розрізі біла, достатньо щільна, вагою 1,5 - 2 кг. Смакові якості добрі. Транспортабельність добра. Призначена для використання у свіжому вигляді. Придатний для вирощування у закритому грунті.

Капуста До весны

Пізньостиглий сорт.Період від повних сходів до технічної стиглості 145-160 днів. Качани великі, округлі, щільні, стійкі до розтріскування. Ідеально підходять для споживання у свіжому вигляді в зимовий період і для квашення. Маса качана 2,0-4,0 кг. Сорт транспортабельний, прекрасно зберігається протягом 6-7 місяців. По мірі зберігання смакові якості качанів поліпшуються.
  Гарні попередники капусти - бобові, огірки, картопля. Висівають на розсаду у другій половині березня. Сходи з'являються через 5-7 днів. До висадки розсада готова через 35-40 днів після появи сходів, коли вона має 4-5 справжніх листків. Розсаду необхідно закаляти і підкормлювати. Першу підкормку проводять у фазі двох справжніх листків,другу - за кілька днів до висадки. У відкритий грунт розсаду висаджують в кінці травня. Висадка за схемою  60х60 см. Догляд полягає в регулярному розпушуванні грунту, прополці, рясному поливі і підкормці.

Капуста Зимовка

Пізньостиглий сорт.  Період  від повних сходів до початку технічної стиглості  130-151 день. Розетка середнього розміру, близька до великої, напіврозкидиста. Нижнє листя розташоване горизонтально, краї його опущені. Качан округло-плаский, масою 2-4 кг, щільний. Смакові якості відмінні. Сорт морозостійкий, транспортабельний. Рекомендований для тривалого зимового зберігання і промислової переробки. Відносно стійкий до сірої цвілі і точкового некрозу.
Гарні попередники капусти - бобові, огірки, картопля. Посів на розсаду проводять  в кінці березня. Сходи з'являються через 5-7 днів.  Пікіровка: у фазі сім'ядоль.  До висадки розсада готова через 35-40 днів після появи сходів, коли вона має 4-5 справжніх листків. Розсаду необхідно загартовувати і підкормлювати. Першу підкормку проводять у фазі двох справжніх листків,другу - за кілька днів до висадки. У відкритий грунт розсаду висаджують  в кінці травня за схемою  60х60 см. Догляд полягає в регулярному розпушуванні грунту, прополці, рясному поливі і підкормці.

 

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Капуста
Тип продукции Посевной (семена)
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 2 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!