Корзина
236 отзывов
Семена Огурец (Журавленок, Закуска, Засолочный, Засухоустойчивый, Ира миникорнишон)

Семена Огурец (Журавленок, Закуска, Засолочный, Засухоустойчивый, Ира миникорнишон)

  Семена Огурец (Журавленок, Закуска, Засолочный, Засухоустойчивый, Ира миникорнишон), фото 1
В наличии

от 2 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Огурец Журавленок

Ранньостиглий, бджолозапильний гібрид. Рослина довгоплетиста, переважно жіночого типу цвітіння. Зеленець хрусткий, без гіркоти, еліпсоїдної форми, з розмитими смугами, поверхня крупнобугорчата, довжиною 9-11 см, масою 80-110г. Гібрид відносно стійкий до борошнистої роси. Період плодоношення 40-50днів. Універсального призначення.

Огурец Закуска

Сорт середньоранній. Зеленець горбкуватий, видовжений, довжиною 10-12 см, масою 80-100 г. Придатний для консервування і засолювання.
Вибагливий до тепла, вологи, родючості грунту. Добре реагує на внесення як органічних, так і мінеральних добрив. Насіння проростає при t 12-13°С. Оптимальна температура для росту 25°С. При 10°С ріст рослин припиняється, а при приморозках  -1°С призводять до повної загибелі. Посуха, особливо повітряна, різко знижує урожай огірків. Норма висіву насіння – 5-6 шт. на 1 пог.м. Глибина загортання -2,5-3 см. Ширина міжрядь 70-90см.

Огурец Засолочный

Сорт середньоранній. Зеленець горбкуватий, видовжений, довжиною 10-12 см, масою 80-100 г. Придатний для консервування і засолювання.
Вибагливий до тепла, вологи,родючості грунту. Добре реагуює на внесення як органічних, так і мінеральних добрив. Насіння проростає при t 12-13°С. Оптимальна температура для росту 25°С. При 10°С ріст  рослин  припиняється, а приморозки -1°С призводять до повної загибелі. Посуха, особливо повітряна, різко знижує урожай огірків. Норма  висіву насіння -5-6 шт. на 1 пог.м. Глибина загортання – 2,5-3см. Ширина міжрядь 70-90см.

Огурец Засухоустойчивый

Ранній  бджолозапильний, універсальний сорт. Рекомендується для вирощування у відкритому грунті. Період   від сходів до початку плодоношення  35-40 днів. Рослина середньоросла, сильногілляста. Лист великого розміру, темно-зелений. Зеленець великий 10-14 см, циліндричний, середньобугристий, темно-зелений. Рекомендується для приготування салатів і засолювання. Смакові якості свіжих і солоних огірочків добрі і відмінні. Дружно формує плоди в ранні терміни. Цінність сорту - тривале плодоношення навіть в посушливі роки.  Стійкий до несправжньої борошнистої роси.
  Для огірка придатні, середньосуглинкові, повітропроникні грунти. Хороші попередники - картопля, цибуля, капуста, перець. Огірки вирощують, висіваючи насіння в грунт або через розсаду. Для отримання розсади насіння загортають на глибину 1,5-2 см, при температурі 25 ° С. При появі сходів температуру знижують до 15 ° С. Розсаду висаджують у грунт, коли мине загроза заморозків. Насіння огірків висівають у прогрітий до 14-15 ° С грунт. Глибина загортання 2-3 см. Посіви слід укрити плівкою. Обробляють рядовим способом, за схемою 40-50см. Догляд полягає в прополці, розпушуванні, поливі і підгодівлі. Полив слід здійснювати після заходу сонця теплою водою. За час вегетації проводять 2-3 підживлення. Збір врожаю здійснюють у міру дозрівання зеленців

Огурец Ира миникорнишон

Ультраранній бджолозапильний гібрид (від сходів до 1-го збору 40-45 днів)для відкритого грунту. Зеленці короткі, великобугорчасті, білошипі, масою 80-150г. Привабливий зовнішній вигляд зеленців вдало поєднується з чудовими смаковими якостями(без гаркоти) і сильним ароматом. Гібрид жіночого типу цвітіння, універсального призначення, але особливо рекомендується для домашнього консервування. Гібрид характеризується пучковим закладанням зав’язей (по 2-3 в пазусі), стабільною врожайність,тривалим плодоношенням і високою товарністю продукції. Для огірка придатні середньо суглинкові,повітропроникні грунти. Хороші попередники – картопля,цибуля,капуста,перець. Огірки вирощують,висіваючи насіння в грунт або через розсаду.Для отримання розсади насіння загортають на глибину 1,5-2 см,при температурі 25 С.Розсаду висаджують у грунт коли мине загроза заморозків. Насіння огірків висівають у прогрітий до 14-15 С грунт. Посіви слід укрити плівкою. Обробляють рядовим способом, за схемою 40-50 см. Догляд полягає в прополці,розпушуванні,поливі і підгодівлі. Полив слід здійснювати після заходу сонця теплою водою. За час вегетації проводять 2-3 підживлення. Збір врожаю здійснюють у міру дозрівання зеленців.

 

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Огурец
Тип продукции Посевной (семена)
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 2 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!