Корзина
236 отзывов
Семена Огурец (Капелька миникорнишон, Китайское чудо, Китайское белое чудо, Конкурент, Кузнечик миникорнишон)

Семена Огурец (Капелька миникорнишон, Китайское чудо, Китайское белое чудо, Конкурент, Кузнечик миникорнишон)

  Семена Огурец (Капелька миникорнишон, Китайское чудо, Китайское белое чудо, Конкурент, Кузнечик миникорнишон), фото 1
В наличии

от 2,50 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Огурец Капелька миникорнишон F1

Ранній, бджолозапильний гібрид огірка з частковою партенокарпією. Для відкритого грунту і плівкових укриттів. Починає плодоносити на 40-45 день від появи масових сходів. Плоди дрібні, мілкобугристі, з білим опушенням, зелені, виключно правильної овальної форми, масою 80-90 г. Плоди призначені для консервування та засолу. Відрізняється підвищеною стійкістю до знижених температур і захворювань.
 Для огірка придатні, середньосуглинкові, повітропроникні грунти. Хороші попередники - картопля, цибуля, капуста, перець. Огірки вирощують, висіваючи насіння в грунт або через розсаду. Для отримання розсади насіння загортають на глибину 1,5-2 см, при температурі 25 ° С. При появі сходів температуру знижують до 15 ° С. Розсаду висаджують у грунт, коли мине загроза заморозків. Насіння огірків висівають у прогрітий до 14-15 ° С грунт. Глибина загортання 2-3 см. Посіви слід укрити плівкою. Обробляють рядовим способом, за схемою 40-50см. Догляд полягає в прополці, розпушуванні, поливі і підгодівлі. Полив слід здійснювати після заходу сонця теплою водою. За час вегетації проводять 2-3 підживлення. Збір врожаю здійснюють у міру дозрівання зеленців

Китайское чудо

Ранньостиглий з добрими смаковими якостями, жіночого  типу цвітіння.  Від масових сходів до початку плодоношення 45-48 днів. Призначений для вирощування у плівкових теплицях і у відкритому грунті. Потребує підв'язування. Плід циліндричний, завдовжки до 50 см. Середня маса плоду 160-290 г. Використувується для споживання в свіжому вигляді.

Китайское белое чудо

Ранньостиглий, довгоплетистий, бджолозапильний. Починає плодоносити на 40-45 день після сходів. Погано переносить затінення. Плід кремово-білого кольору овально –циліндричної форми, довжиною 8-12см. Стійкий до борошнистої роси та бактеріальної плямистості. Має високі смакові якості. Придатний для консервування та засолення.

Конкурент

Ранньостиглий сорт. Період плодоношення триває 38 - 40 днів. Висока врожайність забезпечується наявністю великої кількості квіток жіночого типу. Рослина середньоплетиста. Плоди 11 - 12 см, масою 70 - 80 г, великогорбкуваті, яскраво-зелені з чіткими смугами. Поперечний розріз округло-тригранний. Мають гарний смак у свіжому вигляді, ароматні і без гіркоти. Відрізняються дуже добрими якостями при засолюванні.

Кузнечик миникорнишон

Дуже скоростиглий партенокарпічний  корнішонний гібрид жіночого типу цвітіння. Призначений для вирощування у відкритому і захищеному грунті. У плодоношення вступає на 38-45-й день від сходу. Рослини сильнорослі. Зеленці крупнобугорчаті, білошипі, яскраво-зеленого забарвлення, завдовжки 10-12 см, опушування часте. Засолювальні і консервні якості дуже високі. Гібрид стійкий до борошнистої роси.

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Огурец
Тип продукции Посевной (семена)
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 2,50 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!