Корзина
236 отзывов
Огурец (Руфус миникорнишон, Смак, Соловей, Соседу на зависть, Сремский)

Огурец (Руфус миникорнишон, Смак, Соловей, Соседу на зависть, Сремский)

  Огурец (Руфус миникорнишон, Смак, Соловей, Соседу на зависть, Сремский), фото 1
В наличии

от 2,10 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (67) 650-21-70 Артём
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 650-21-70, Артём
  • Контактное лицо:
   Артём
  • Адрес:
   смт. Самаровка; Производственная 3, Днепр, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   kvitktreyd@gmail.com
 • Условия возврата и обмена

Огурец Руфус миникорнишон

Середньоранній, високоврожайний гібрид для відкритого грунту. Не потребує  інтенсивного хімічного захисту. Зеленець короткий. Поверхня середньогорбкувата, темно-зелена. Плоди довго не жовтіють. Смакові якості високі,придатні для використання у свіжому вигляді та для квашення і консервування.
Вибагливий до тепла, вологи, родючості ґрунту. Добре реагує на внесення як органічних, так і мінеральних добрив. Насіння проростає при t 12-13°С. Оптимальна температура для росту 25°С. При 10°С ріст рослин припиняється, а приморозки -1°С призводять до загибелі. Посуха - собливо повітряна, різко знижує урожай огірків. Норма висіву насіння – 5-6 шт. на 1 пог.м. Глибина  загортання – 2,5 - 3 см. Ширина міжрядь 70-90 см.

Огурец Смак

Середньоранній високоврожайний гібрид для відкритого грунту. До плодоношення 42-45, період плодоношення 45-50 днів. Плоди циліндричні з горбкуватою поверхнею.Смакові якості добрі. Плоди використовуються свіжими, консервованими і засоленими. Гібрид стійкий до хвороб. Не потребує інтенсивного хімічного захисту.
Вибагливі до тепла, вологи, родючості грунту. Добре реагують на внесення як органічних, так і мінеральних добрив. Насіння  проростає при t 12-13°С. Оптимальна температура  для росту 25 °С. При 10°С ріст рослин припиняється, а приморозки -1°С призводять до повної загибелі.. Посуха, особливо повітряна, різко знижує урожай огірків. Норма висіву насіння -5-6 шт. на 1 пог.м. Глибина  загортання -2,5-3 см. Ширина міжрядь 70-90 см.

Огурец Соловей

Ранньостиглий гібрид. Вегетаційний період  від сходів до початку плодоношення 40-45 днів. Плід овально-циліндричної форми, крупнобугорчатий , інтенсивно-зеленого забарвлення, довжиною 8-11 см, масою 70-80 г, відмінного смаку, без гіркоти. М’якуш хрусткий та ароматний. Гібрид стійкий до несправжньої борошнистої роси. Використовується для засолу, консервації та споживання у свіжому вигляді.

Огурец Соседу на зависть

Дуже урожайний, скоростиглий бджолозапильний гібрид з високою стійкістю до несприятливих умов вирощування. Період від сходів до початку плодоношення 45-48 днів. Рослина середньоросла, средньогілляста, змішаного типу цвітіння з високою насиченістю жіночими квітками. Рекомендована для вирощування в теплицях, під тимчасовими плівковими укриттями і у відкритому грунті. Плоди циліндричні, яскраво-зелені, довжиною 9-12 см, з великими рідкими горбиками, бурошипі, масою 80-100 г. Цінуються за дивовижний аромат, високі смакові якості та універсальність використання. Плоди призначені для вживання в свіжому вигляді, консервування та засолу.
 Для огірка придатні, середньосуглинкові, повітропроникні грунти. Хороші попередники - картопля, цибуля, капуста, перець. Огірки вирощують, висіваючи насіння в грунт або через розсаду. Для отримання розсади насіння загортають на глибину 1,5-2 см, при температурі 25 ° С. При появі сходів температуру знижують до 15 ° С. Розсаду висаджують у грунт коли мине загроза заморозків. Насіння огірків висівають у прогрітий до 14-15 ° С грунт. Глибина загортання 2-3 см. Посіви слід укрити плівкою. Обробляють рядовим способом, за схемою 40-50см. Догляд полягає в прополці, розпушуванні, поливі і підгодівлі. Полив слід здійснювати після заходу сонця теплою водою. За час вегетації проводять 2-3 підживлення. Збір врожаю здійснюють у міру дозрівання зеленців.

Огурец Сремский

Середньостиглий, універсального використання. Для відкритого і закритого грунту. Плоди у фазі споживчої стиглості циліндричні, зелені, зі смугами до половини довжини плоду, з великими горбками і білими колючками, з малою насіннєвою камерою, завдовжки 9 - 12 см. Не мають схильності до пожовтіння. У плодах відсутня гіркота. Відносно стійкий до комплексу хвороб. Використовують свіжими, для квашення та консервування.

 

 

 

Характеристики
Основные атрибуты
Культура Огурец
ГМО Нет
Дополнительные характеристики
Упаковка 10 пакетиков
Информация для заказа
 • Цена: от 2,10 грн.
Отзывы о товаре
Добавить отзыв

Отзывов пока нет, будьте первыми!