Шукаєте стіл для саду або літнього майданчика кафе? Зверніть увагу на круглий стіл від ТМ «Алеана». Його можна поставити на дачі, в альтанці, взяти з собою на природу. Модель купують для літніх кафе, пансіонатів, барів і ресторанів. Стіл ідеально підійде не тільки для прийому їжі, але і для проведення різних презентацій і майстер-класів на свіжому повітрі. Опис столу круглого: Стіл виконаний з високоякісного ударостійкого пластика - поліпропілену. Основною перевагою даного матеріалу є його зносостійкість. На зовнішній вигляд столу не впливають опади у вигляді дощу, граду, снігу, він витримує температуру від + 30 С до -20 С.Завдяки цим властивостям, стіл круглий від компанії «Алеана» - це вигідне придбання, яке буде служити не один рік, зберігаючи свій первісний вигляд. Модель представлена в різних кольорах. Поліпропілен стійкий до ультрафіолетового випромінювання, а значить не вигорає на сонці і зберігає насичений колір впродовж всього терміну експлуатації. Стіл має 4 знімні ніжки, що зручно при транспортуванні і зберіганні. Круглий стіл має додатковий отвір з заглушкою для установки парасольки при необхідності. Максимальне навантаження, яке витримує стіл - 100 кг. Разом з круглим столом Ви можете придбати стільці з серії «Луч» або «Рекс» від компанії «Алеана» і отримати відмінний комплект пластикових меблів для відкритих майданчиків. Діаметр стільниці - 90 см. За таким столом запросто розмістяться від 4 до 6 осіб. Круглий стіл від ТМ «Алеана» поєднує практичність, зручність і якість. Так як компанія використовує перероблений пластик, ціна на товар нижче, ніж вартість аналогічних моделей інших виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 4.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



