"Квітка"

У нашому інтернет-магазині "Квітка-Трейд" представлений широкий асортимент кованих підставок для квітів: підлогові, настінні, аканта і тримачі для балконних ящиків. Підставки власного виробництва виготовляються вручну з металу круглого і квадратного профілю. Ми хочемо радувати наших клієнтів прийнятними цінами, які завжди приємно дивують! З повагою, компанія "Квітка-Трейд"!
Дана позиція підходить для терас і великих вікон. А так само стане приємним подарунком для коханої людини.
Серце 11
Висота (мм) 630
Ширина: (мм) 180
Довжина: (мм) 1000
d кошика: (мм) 130
Вага: (кг) 4,000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Кований метал |
| Місткість горщиків | 11 шт. |
| Ширина підставки | 180 мм |
| Висота підставки | 630 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Профіль металу | Круглий |
| Діаметр кошика | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴
- Спосіб упаковки: Стрейч плівка



