Відгуки про компанію Квітка-Трейд
- Чичеба Ю.
Дякую велике за товар! Замовляла стіл і стільці пластикові "Рекс". Оплатила через пром, зразу відправили. Рекомендую надійного продавця! Успіхів вам!
- Леся Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валерія А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Надія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Іван С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Мар'яна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua

